Referencje
Poniżej przedstawiamy listę firm, które zaufały Profis@Work i ich potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Zapraszamy do kontaktu!
Pokaż: 
# Odnośnik
1 Referencje Elzab S.A.
...Zaprojektowano w języku UML oraz zaimplementowano zaawansowany system wbudowany czasu rzeczywistego z wykorzystaniem systemu wielowątkowego z wywłaszczaniem OpenRTOS oraz języka IAR Embedded C++.
Projekt pozytywnie przeszedł rygorystyczne testy wewnętrzne, został potwierdzony wymaganymi certyfikatami oraz wdrożony do produkcji.
Współpraca z firmą Profis@Work przebiegała poprawnie, prace zostały wykonane z należytą starannością, dzięki czemu z przyjemnością wystawiamy jej pozytywne referencje.
2 Referencje Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta
... Towarzystwo zrzesza 2900 członków zorganizowanych w 61 kołach, prowadzi 77 placówek noclegowych, 8 domów dla osób starszych i chorych, a także 42 placówki innego przeznaczenia. ... Zintegrowany System Informatyczny oparty został o najnowocześniejsze technologie cloud-computing firmy Google: Google docs, GMail i Google Apps. ... Profis@Work wykazała się kreatywnością i terminowością, a ponadto otwartością na potrzeby zmian dzięki czemu z przyjemnością wystawiamy jej bardzo przychylne referencje.
3 Referencje WINUEL SA (Grupa Sygnity)
... Profis@Work wykonała jako podwykonawca WINUEL SA prace w projekcie pn. "Budowa systemu prognozowania zapotrzebowania na energię dla Operatora Systemu Dystrybucyjnego ENERGA-OPERATOR SA.: Distribution Forecasting System (DFS) oraz Distribution Portfolio Management (DPM)". Firma Profis@Work wykorzystywała głównie kompetencje z obszaru C# oraz Oracle 10g (SQL i PL/SQL). W trakcie współpracy firma Profis@Work dała poznać się jako profesjonalny, rzetelny i kreatywny kontrahent ...
4 Referencje: C#, SQL Server 2005
Otrzymaliśmy kolejne pozytywne referencje za system wykonany w C# i SQL Server 2005. Na życzenie Klienta referencje będą prezentowane tylko wybranym Kontrahentom.
5 Referencje Becker Elektrotechnika
.. spółka Profis@Work wyprodukowała profesjonalne i elastyczne oprogramowanie dopasowane do naszych potrzeb (system bazodanowy do gromadzenia i raportowania wszelkich danych z procesów przemysłowych na kopalni), dzięki czemu z przyjemnością wystawiamy jej pozytywne referencje ...
6 Referencje EasyCODE
...owocem współpracy jest zaawansowany system do zarządzania skomplikowaną infrastrukturą logistyczną Klienta...spółka Profis@Work dowiodła także, że potrafi sprostać złożonym problemom programistycznym przy ostrych ograniczeniach czasowych...
7 Referencje Setivo
... firma Profis@Work dała się poznać jako kreatywny, rzetelny i profesjonalny kontrahent. Co najważniejsze terminy zostały dotrzymane, a nasze cele biznesowe - osiągnięte ...